Casa Libelula Beachfront House
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Ιππασία Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Ποδηλασία | Σπα & Ευεξία Μασάζ |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παιδική χαρά | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Libelula Beachfront House Isla Holbox με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 1 χλμ. από την Punta Coco και παρέχει πρόσβαση στη βεράντα.
Οι παροχές μπανίου σ' αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών, μπουρνούζια και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για περισσότερη άνεση.
Εκτός από μικρή κουζίνα, η βίλα προσφέρει επίσης τραπεζαρία. Οι επισκέπτες επίσης μπορούν να χρησιμοποιήσουν παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη για να μαγειρέψουν το γεύμα τους. Οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να γευματίσουν στο Cafe del Mar, που είναι σε απόσταση 350 μέτρων. Οι χώροι γυμναστικής διαθέτουν μαθήματα γιόγκα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Los Potrillos399 χλμ.
- Xplore Holbox1067 χλμ.
- Παραλία Holbox673 χλμ.
- Κεντρική Πλατεία989 χλμ.
- Balam Art On Feathers1040 χλμ.
- Holbox Island1009 χλμ.
- VIP Holbox Experience1091 χλμ.
- Amphitheatre988 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚαΝκούΝ141 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ιδιωτική παραλία
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Δείπνο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Μασάζ
- Ελεύθερη κατάδυση
- Ιππασία
- Ποδηλασία
- Μαθήματα γιόγκα
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Βρεφικές κούνιες
- Φύλαξη παιδιών
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές ΚαΝκούΝ από η Casa Libelula Beachfront House;
Η Casa Libelula Beachfront House απέχει 145 χλμ. από το ΔιεθΝές ΚαΝκούΝ. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Libelula Beachfront House;
Οι τιμές σε η Casa Libelula Beachfront House κυμαίνονται από 784$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Libelula Beachfront House;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Libelula Beachfront House θα απολαύσουν πισίνα.